Walka o utrzymanie, kolejne starcie o życie.

Burza Rogi to kolejny przeciwnik , z którym przyjdzie zmierzyć nam się w najbliższą niedzielę. Gospodarze jesienią wywieźli z Wesołej szczęśliwy punkt, choć mogli zainkasować całą pulę. Prowadzili po 10 minutach  2-0, lecz po fatalnych błędach Naszej defensywy. Z kolejną minutą Wesoła nacierała i kiedy objęła prowadzenie to... popełniła a jakże znów błąd i "tylko" zremisowała. Gospodarze posiadają w swych szeregach kilku doświadczonych piłkarzy, jak Porcek, Dembiczak, czy inni, więc bardzo trudne zadanie czeka naszych graczy. W Naszym teamie zabraknie Wojciecha Dyraka, który doznał kontuzji w ostatnim meczu i czeka go przerwa w grze. Miejmy nadzieję, że Nasi piłkarze pokażą swe najlepsze cechy a wynik będzie sprawą otwartą. Poniżej statystyki meczowe z Burzą, niestety nie wyglądają one dla Nas najlepiej.

sezon 2016/2017 Klasa "B" LKS Wesoła - Burza Rogi 1:3
sezon 2016/2017 Klasa "B" Burza Rogi - LKS Wesoła 4:1
sezon 2017/2018 Klasa "A" LKS Wesoła - Burza Rogi 0:3
sezon 2017/2018 Klasa "A" Burza Rogi - LKS Wesoła 5:1
sezon 2018/2019 Klasa "A" LKS Wesoła - Burza Rogi 3:3
sezon 2018/2019 Klasa "A" Burza Rogi - LKS Wesoła ?