Pretendent do awansu w Wesołej.

Już jutro na boisku w Wesołej gościć będziemy jednego z głównych pretendentów do awansu Brzozovię Brzozów. Rywale z miasta powiatowego od początku rozgrywek stawiani byli jako faworyt ligi, jednak kilka słabszych występów na tą chwilę daje zaledwie szóstą lokatę, jednak z niewielką pięciopunktową stratą do liderującego duetu. Goście prowadzeni przez Damiana Barańskiego ostatnio w pokonanym polu pozostawili Płomień ze Zmiennicy a wcześniej mają na rozkładzie lidera z Grabówki. Czkawką zapewne odbija się im mecz na inaugurację rundy wiosennej z LKS Izdebki na własnym terenie, ale jak pokazują kolejne wyniki Naszych sąsiadów wynik nie był przypadkowy. Jesienią w Brzozovie Nasi piłkarze wywalczyli cenny remis, choć też byli bliscy pokonania przeciwnika, gdyż to My mieliśmy okazję na trzy punkty. Teraz będzie to inny mecz, inny bo zmieniły się okoliczności, zmieniły się wymiary boiska i też po opadach deszczu zagramy na ciężkim mokrym terenie. Jak dotąd z tym przeciwnikiem rozegraliśmy tylko trzy spotkania, poniżej mała statystyka.

sezon 2017/2018 Klasa "A" Brzozovia Brzozów - LKS Wesoła 1:0
sezon 2017/2018 Klasa "A" LKS Wesoła - Brzozovia Brzozów 1:2
sezon 2018/2019 Klasa "A" Brzozovia Brzozów - LKS Wesoła 1:1
sezon 2018/2019 Klasa "A" LKS Wesoła - Brzozovia Brzozów ?