Podejmujemy lidera z Lubatówki
Czas na przełamanie z liderem. Już jutro zagramy trzeci mecz rundy rewanżowej sezonu 17/18. Do Wesołej przyjedzie LKS Lubatówka, która po zwycięstwie w ubiegłej kolejce nad Zmiennicą (2-0) objęła fotel lidera. Ekipa Lubatówki może pochwalić się bilansem 10 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Ostatni mecz z naszym nadchodzącym rywalem zagraliśmy 20.08.17. Na stadionie rywala przegraliśmy 3-2.
W niedzielę nie będzie mógł zagrać Mirosław Majda który został zawieszony na 3 najbliższe mecze, z powodu czerwonej kartki otrzymanej w ostatnim meczu w Haczowie. Zagrożeni zawieszeniem są W.Drewniak i S.Wielgos.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Wesołej. Sędziować będą: Szelc, Różycki, Dziekan.
W pozostałych spotkaniach zagrają:
11:00 Cisy Jabłonica Polska (2) - Jasiołka Jaśliska (10)
13:00 Wisłok Sieniawa (3) - Iskra Iskrzynia (6)
15:00 Płomień Zmiennica (9) - Burza Rogi (4)
16:30 Victoria Kobylany (13) - Brzozovia Brzozów (5)
Spotkanie Wisłok Krościenko Wyżne (12) - LKS Haczów (11) zostaje odwołane i przeniesione na 31 maja na godzinę 15:00
Pauzują Karpaty Klimkówka (8)
W nawiasach podane pozycje drużyn w tabeli po 15 kolejkach.
Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie!