Z Haczowa wracamy bez punktów

Z Haczowa wracamy bez punktów

W ramach 15 kolejki udaliśmy się na wyjazdowe spotkanie do Haczowa. Po nieobecności w poprzednią niedziele do bramki wrócił Tomasz Osip, a po jedno meczowym zawieszeniu spowodowanym otrzymaniem czterech żółtych kartek do ataku wrócił Pilecki. W pierwszej połowie meczu nie działo się zbyt wiele. Drużyna gospodarzy postraszyła nasz zespół kilkoma dobrymi wrzutkami z rzutów rożnych oraz wolnych. Nasze ataki rozbijały się o obronę Haczowa i pierwszą połowę skończyliśmy bez strzału na bramkę. Do przerwy 0-0. Druga połowa nie różniła się bardzo od pierwszej z wyjątkiem sędziego głównego który zaczął dyktować rzuty wolne po każdym, nawet najmniejszym dotknięciu przeciwnika przez naszych zawodników. Po jednym z takich stałych fragmentów gry tracimy pierwszą bramkę w tym meczu. Rzut wolny z mniej więcej 25 metra i zawodnik Haczowa precyzyjnie strzela nad murem i umieszcza piłkę w siatce. Minutę po golu Ząbek zastępuje w ataku Pileckiego. Mieliśmy jeszcze pół godziny na zmianę tego nie korzystnego dla nas wyniku, lecz musieliśmy z miejsca poprawić naszą grę. Niestety nic takiego się nie stało, mecz dalej toczył się wolnym tempem. Pierwszy strzał na bramkę przeciwnika oddał Lubas około 75 minuty, który to zmienił Karnasa 10 minut wcześniej. Dodajmy że był to strzał niecelny i jak się później okazało nasz jedyny. Pod koniec meczu sędzia postanowił podyktować rzut karny dla gospodarzy po zagraniu piłki ręką. Cóż, karny podyktowany przez sędziego który miał dużo gorszy dzień niż my wykorzystał zawodnik gości i mieliśmy po meczu. Kilka chwil później ewidentna ręka w polu karnym Haczowa i gwizdek sędziego milczy. Dlaczego arbiter nie pokazał jedenastki dla nas to tylko on sam wie. W końcówce naszym zawodnikom zaczęły puszczać nerwy co poskutkowało czerwoną kartką dla Mirosława Majdy. To była akurat dobra decyzja, lecz sędzia główny przez cały mecz utrudniał nam grę gwiżdżąc faul za faulem przeciwko naszemu zespołowi.
Podsumowując nie zasłużyliśmy nawet na jeden punkt dzisiejszego dnia. Niestety było to nasze jedno z najgorszych spotkań w ostatnim czasie. Gratulujemy gospodarzom trzech punktów i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości