Nieskuteczność z obu stron w meczu wielu dogodnych okazji.

Tylko kataklizm mógł spowodować, że będziemy jeszcze drżeli o Nasz ligowy byt, jednak już kilka minut po piętnastej wiadomo było, że Burza Rogi, jedyny zespół, który mógłby przyczynić się do Naszego nieszczęścia oddał mecz walkowerem z Brzozovią czym dał rywalom pozycję lidera a siebie ustawił w roli bardzo prawdopodobnego spadkowicza. Ale nie o tym miała być mowa, Nam przyświecał kolejny cel jakim były punkty w meczu z Dworem Kombornia. Boisko położone w bardzo ładnej okolicy przy hotelu Dwór prezentowało się dość zacnie. Rywalom nie wiodło się ostatnio zbyt dobrze bo wiosną uciułali zaledwie sześć oczek i aby nie wpakować się w tarapaty musieli dorzucić najlepiej trzypunktową zdobycz. My ustawieni w dość eksperymentalnym składzie w defensywie z powracającym po kontuzji Witoldem Drewniakiem na środku obrony i Piotrem Kajdasem na prawej obronie z powodów licznych kontuzji i innych zdarzeń losowych. Nie mogli zagrać od początku Mirosław Majda, Kamil Barć obaj w obawie przed nawrotem kontuzji, Marcin Sobkowicz dziś wyjeżdzający na "saksy", Damian Łukasiewicz i awizowany do gry Kamil Kozdraś z powodu pracy. Już od początku w grze Naszej defensywy panował bałagan, rywale siali popłoch skrzydłami, po jeden z akcji Piotr Kajdas sfaulował w polu karnym rywala i Dwór stanął przed szansą objęcia prowadzenia. Piłkę na "wapnie" ustawił kapitan, trener gospodarzy Grzegorz Kwolek, jego uderzenie w świetnym stylu na korner sparował Łukasz Wielgos. Natychmiast nastąpiła zmiana na prawej obronie i powędrował tam najmłodszy Eryk Karnas. Nagle na tym boku obrony zapanował spokój, gorzej zaś było z lewą stroną, gdyż tam dwukrotnie przed szansą na zdobycie gola znalazł się napastnik gospodarzy, ale w obu przypadkach celował w myśl porzekadła "Panu Bogu w okno". Wesolanie mieli świetną okazję w 24 minucie Arkadiusz Lubas otrzymał podanie od Piotra Wrony, ale dzisiejsze popisy Naszego napastnika przynosiły tylko zdenerwowanie wśród kibiców i na ławce rezerwowych, w tym przypadku niechlujne podanie do będących na czystych pozycjach Wojciecha Dyraka i Patryka Pileckiego przeciął obrońca.Jeszcze trzeba odnotować błędy Naszej defensywy, w jednym przypadku zamiast wybić piłkę przyjmujemy ją napastnikowi, ten na całe szczęście nie skorzystał z prezentu, w drugim zaś w ostatniej chwili Ireneusz Wnęk zdołał odciąć od strzału rywala. Gdy dochodziła 35 minuta Wojciech Dyrak popędził skrzydłem dośrodkował na długi słupek, tam Piotr Kajdas uderzył głową a piłka po odbiciu się od obrońcy wpadła pod nogi "Szewy" a ten spokojnie z pięciu metrów skierował ją do pustej bramki. W końcówce gospodarze próbowali wyrównać ale nie daliśmy się zaskoczyć. Po przerwie i kilku minutach gry na placu gry zameldował się Kamil Barć i już po trzech minutach zapisał się w protokole meczowym, prostopadłym podaniem uruchomił Patryka Pileckiego a ten strzałem w długi róg po raz drugi pokonał bramkarza i zarazem Prezesa klubu Dwór. W 61 minucie mogło być po meczu, "Szewa" uderzył zza pola karnego piłka odbiła się od słupka, głowy bramkarza i wyszła na róg. Gospodarzom całkowicie posypała się gra, popełniali proste błędy, My zaś po odbiorach w środku pola i zagraniach przez skrzydła co rusz tworzyliśmy stuprocentowe okazje, które notorycznie marnowaliśmy. Sam Kamil Barć mógłby dziś na swe konto zapisać z pięć asyst, ale jakoś Nasi napastnicy nie chcieli korzystać z jego podań na czyste pozycje. Ostatni kwadrans to niestety znów dużo błędów w defensywie, po jednym z nich i wrzucie z autu tracimy bramkę po strzale głową. Jeszcze w 85 minucie błąd przy wybijaniu piłki popełnił kapitan Naszej ekipy Mariusz Drewniak, ale w ostatniej chwili zablokował strzał rywala czym uratował swój... W 93 minucie główka napastnika Dworu minęła słupek w niewielkiej odległości po czym arbiter zakończył pojedynek.

Dwór Kombornia - LKS Wesoła 1:2 (0:1)

0:1 Patryk Pilecki (35 asysta Piotr Kajdas)

0:2 Patryk Pilecki (56 asysta Kamil Barć)

1:2 (77 - głową)

Wesoła : Łukasz Wielgos - Piotr Kajdas (85 Mirosław Majda), Mariusz Drewniak, Witold Drewniak, Ireneusz Wnęk, Wojciech Dyrak, Eryk Karnas, Piotr Wrona, Dominik Laska, Arkadiusz Lubas (53 Kamil Barć), Patryk Pilecki.