Lubatówka to kolejny przeciwnik w walce o ligowe punkty.

Drużyna z Lubatówki to przeciwnik. z którym przyjdzie Nam się zmierzyć w pojedynku 22 kolejki rozgrywek. Gospodarze opromienieni zwycięstwem w Zmiennicy, gdzie wygrać niezwykle trudno wiosną miał troszkę problemów, gdyż kontuzje wyeliminowały z gry najlepszego strzelca zespołu, a w kilku meczach punkty uciekły w momencie gdy wydawać się mogło nie powinny. Wesoła po niezwykle ciężkim spotkaniu z Brzozovią postara się powalczyć z rywalem, który jesienią ograł Nasz team na "wesolańskiej arenie" w sposób bardzo łatwy, bo przewaga Lubatówki od pierwszej minuty nie podlegała dyskusji. Ładny gol Patryka Pileckiego był bramką na otarcie łez, bo na nic więcej gospodarzy nie było stać. Obaj rywale spotykali się po raz pierwszy w sezonie 2015/2016 w Klasie "B" i poniżej statystyki meczowe potyczek pomiędzy tymi ekipami.

sezon 2015/2016 Klasa "B" LKS Lubatówka - LKS Wesoła 2:0
sezon 2015/2016 Klasa "B" LKS Wesoła - LKS Lubatówka 4:2
sezon 2017/2018 Klasa "A" LKS Lubatówka - LKS Wesoła 3:2
sezon 2017/2018 Klasa "A" LKS Wesoła - LKS Lubatówka 1:2
sezon 2018/2019 Klasa "A" LKS Wesoła - LKS Lubatówka 1:3
sezon 2018/2019 Klasa "A" LKS Lubatówka - LKS Wesoła ?