Przygotowania do rundy wiosennej czas zacząć.

Już w najbliższy czwartek na sali Szkoły Podstawowej w Wesołej rozpoczynamy przygotowania do drugiej części rozgrywek Klasy "A". Jesień w wykonaniu Naszego zespołu nie należała do zbyt przyjemnych, bo lokata w tabeli i liczba zdobytych punktów nie zwala z nóg, a wręcz przeciwnie. Wśród wielu negatywów, bo takowe były trzeba szukać pozytywów, a te także były. Optymizmem powiało szczególnie w spotkaniach w Brzozowie, Haczowie, Izdebkach oraz w ostatnim boju z poukładanym zespołem jakim jest Iskra Iskrzynia, to spotkanie pokazało, że potrafimy skutecznie walczyć nawet grając w osłabieniu. Oby podobne mecze spotykały Nas wiosną. W trakcie przygotowań w planach mamy rozegranie kilku sparingów z ekipami rzeszowskich i strzyżowskich klas "A" i "B". Kadra zespołu na dzień dzisiejszy pozostaje praktycznie bez zmian, do treningów po pobycie za granicą powróci Dominik Wielgos, do ubytków trzeba zaliczyć Marcina Sobkowicza, który jest w rozjazdach europejskich, a także Pawła Sochę definitywnie kończącego przygodę z piłką. Witold Drewniak, który doznał złamania nogi w ostatnim meczu rundy również do końca nie jest pewny swej gry. Mimo to nie składamy broni i walczymy dalej. Poniżej rozkład gier sparingowych, pierwszym rywalem na sztucznym boisku w Nowej Wsi będzie drużyna kierowana przez Wiesława Bacia, Leśna Wólka Podleśna grająca w Klasie "A" grupa 2.

02.02. - boisko ze sztuczną nawierzchnią w Nowej Wsi - Leśna Wólka Podleśna godz. 12:00.
10.02 - boczne boisko Resovii ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie - Staroniwa Rzeszów godz. 12.00.
17.02 - boczne boisko Resovii ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie  Herman Hermanowa godz. 10.00.
24.02 - boczne boisko Resovii ze sztuczną nawierzchnią w Rzeszowie Tatyna Dylągówka. godz. 10:00
02.03  - boisko ze sztuczną nawierzchnią w Sanoku - Pogórze Bachórz godz.14:00.
10.03 - Arena w Wesołej -  Diament Pstrągowa godz 13:00
17.03 - Bimber Arena w Harcie - Orzeł Harta godz 11:30