Po zaciętej walce bez punktów.

Mecz w Iskrzyni zgodnie z przewidywaniami był trudnym spotkaniem, mimo to nie byliśmy zespołem odstającym od rywala. W pierwszej odsłonie lekka przewagę posiadali rywale, lecz po za strzałami z dalszej odległości, każdy niecelny, Iskra tylko raz stworzyła poważne zagrożenie pod Naszą bramką, gdy w zamieszaniu podbramkowym Kamil Kozdraś wybijał piłkę z pustej bramki. My zaś po jednej z akcji i dośrodkowaniu z prawej strony stworzyliśmy sobie najlepszą okazję, ale strzał Eryka Karnasa odbił plecami sprzed bramki obrońca. Niestety w 50 minucie Kamil Osip niepotrzebnie sfaulował rywala w polu karnym i Supel uderzeniem z jedenastki dał prowadzenie gospodarzom. W 71 minucie Eryk Karnas z wolnego trafił w słupek i gdy w końcówce rzuciliśmy wszystkie siły do ataku zostaliśmy dwukrotnie skontrowani. W 91 minucie Damian Łukasiewicz faulował i Rogoż z karnego podwyższył wynik a w 92 Supel strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu.

Iskra Iskrzynia - LKS Wesoła 3:0 (0:0)

1:0 Łukasz Supel (50 - karny)

2:0 Michał Rogoż (90+1 - karny)

3:0 Łukasz Supel (90+2)

LKS Wesoła : Bartłomiej Karaś - Kamil Kozdraś (70 dawid Skiba), Damian Łukasiewicz, Mariusz Drewniak, Ireneusz Wnęk, Kamil Osip, Dominik Laska, Eryk Karnas, Wojciech Dyrak, Przemysław Draguła (60 Marcin Sobkowicz), Witold Drewniak.

Iskra : Patryk Jaszczur - Konrad Leś, Szymon Kwolek, Dominik Cymerman (86 Paweł Olszewski), Łukasz Pojnar (66 Wojciech Gębuś), Rafał Prajsner, Michał Rogoż, Mateusz Antosz, Maciej Przybyłowski, Łukasz Supel, Dariusz Szopiak.