Planowa porażka w Iwoniczu z Iwonką.

Nie pozostawiła Nam złudzeń drużyna Iwonki w kolejnej serii gier, piłkarze z Wesołej mimo, że w pierwszych minutach stworzyli świetną okazję do zdobycia bramki, którą miał Eryk Karnas, po jego uderzeniu głową piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców, to gospodarze dominowali. Jakub Zima wykorzystał złe wybicie piłki w Naszej defensywie i dobił z pięciu metrów uderzenie kolegi w 25 minucie. Dziesięć minut później Ireneusz Wnęk faulował w polu karnym a jedenastkę pewnie wykorzystał ponownie Jakub Zima. W 40 minucie gospodarze powinni prowadzić trzema bramkai, ale po kombinacyjnej akcji do pustej bramki z pięciu metrów nie trafił Marcin Kielar. Gdy wydawało się, że do szatni zejdziemy z dwubramkową stratą Wojciech Dyrak wykorzystał błąd Jana Szajny i strzałem z pola karnego w długi róg zdobył kontaktową bramkę, Niestety Nasz kapitan w tej sytuacji doznał kontuzji i musiał opuścić plac gry. W drugiej połowie mecz się wyrównał, gospodarze kontrolowali przebieg gry, Wesolanie choć się starali nie mieli okazji na wyrównanie. W 90 minucie Bartłomiej Karaś zdaniem arbitra bocznego złapał piłkę w niegroźnej sytuacji za linią pola karnego i znów Jakub Zima strzałem w długi róg ustrzelił hat-tricka i tym samym ustalił wynik spotkania.

Iwonka Iwonicz - LKS Wesoła 3:1 (2:1)

1:0 Jakub Zima (25)

2:0 Jakub Zima (35 - katny)

2:1 Wojciech Dyrak (44)

3:1 Jakub Zima (90 - wolny)

Wesoła : Bartłomiej Karaś - Ireneusz Wnęk, Mariusz Drewniak, Damian Łukasiewicz, Kamil Kozdraś, Dominik Laska, Kamil Osip, Piotr Wrona, Eryk Karnas, Dawid Skiba, Wojciech Dyrak (46 Przemysław Draguła).

Iwonka : Grzegorz Kielar - Tymoteusz Kochanik, Jan Szajna, Oskar Bączek, Łukasz Rajchel, Marcin Kielar, Marcin Nycz, Konrad Bołd, Bartłomiej Rogowski (87 Artur Szajna), Piotr Wołczański (80 Bartłomiej Zarzycki).Jakub Zima.