Lider za mocny, porażka za wysoka.

Lider z Krościenka Wyżnego przyjechał pewny swego i po końcowym gwizdku arbitra cieszył się z trzech punktów, które zdobył zasłużenie, aczkolwiek z przekroju meczu wcale nie zasłużył na tak wysoką wygraną. Pierwszą okazję stworzyli miejscowi w 12 minucie kiedy Witold Drewniak obsłużył Marcina Sobkowicza lecz ten nie zdołał opanować piłki w sytuacji sam na sam. W odpowiedzi Damian Łukasiewicz źle przyjął piłkę, Mariusz Drewniak nie zdołał przeciąć podania wzdłuż pola karnego a Konrad Uliasz strzałem nad wychodzącym Bartłomiejem Karasiem dał prowadzenie po kwadransie gry gościom. W 24 miniucie Mateusz Roterman obsłużony podaniem wzdłuż braki tylko dołożył nogę i praktycznie było po meczu. Jednak w drugiej połowie gra uległa diametralnej zmianie, jeszcze w 46 minucie Wisłok miał okazję na podwyższenie stanu meczu, ale w sytuacji sam na sam gracz rywali przestrzelił, ale od tej chwili do głosu doszli miejscowi. Najpierw w 55 minucie Marcin Sobkowicz mając wybór uderzać z sześciu metrów lub podawać do nieobstawionego Witolda Drewniaka wybrał opcję pierwszą, ale świetną interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych. Trzy minuty później znów Marcin Sobkowicz miał przed soba tylko bramkarza, jednak uderzył minimalnie obok słupka. O tym, że niewykorzystane sytuację się mszczą przekonaliśmy się w 68 minucie Konrad Uliasz po krótko rozegranym rzucie wolnym trafił do siatki. W 72 minucie w zamieszaniu podbramkowym Dawid Skiba uderzył w długi róg i zdobył jak się później okzało tylko honorowego gola. Tylko ponieważ ten sam zawodnik w 77 minucie znalazł się sam na sam z bramkarzem ale zamiast uderzać obok wychodzącego z bramki Bartłomieja Pelca chciał go lobować, lecz zrobił to lekko rzecz ujmując źle. W końcówce nadzialiśmy się na kontry gości i w 82 minucie Kamil Nóżka podwyższył wynik spotkania a w 89 kolejny młody gracz Wisłoka Kacper Prajsnar goleniem dokończył dzieła zniszczenia gospodarzy.

LKS Wesoła - Wisłok Krościenko Wyżne 1:5 (0:2)

0:1 Konrad Uliasz (15)

0:2 Mateusz Roterman (24)

0:3 Konrad Uliasz (68)

1:3 Dawid Skiba (72)

1:4 Kamil Nóżka (82)

1:5 Kacper Prajsnar (89)

Wesoła : Bartłomiej Karaś -  Damian Łukasiewicz, Piotr Wrona, Mariusz Drewniak, Ireneusz Wnęk, Kamil Osip, Dominik Laska (Mirosław Majda), Eryk Karnas (62 Przemysław Draguła), Dawid Skiba, Marcin Sobkowicz, Witold Drewniak.

Wisłok : Bartłomiej Pelc - Arkadiusz Rymar, Krystian Rysz (Kacper Prajsnar), Adrian Frydrych (60 Kamil Pelczar), Arkadiusz Hanus (60  Alan Staszewski), Konrad Uliasz, Łukasz Leś, Mateusz Roterman (84 Zbigniew Mosoń), Bartosz Szelc (75 Kamil Nóżka), Daniel Czekański (78 Kamil Fejkiel)