Inauguracja sezonu 2020/2021. Derby na początek.

Aż dziewięć miesięcy kibice musieli czekać na kolejny ligowy mecz na boiskach Klasy "A". Pandemia związana z koronawirusem przerwała poprzednie rozgrywki i dzięki temu poniekąd nadal gramy w tej samej klasie rozgrywkowej. W niedzielne południe rywalem Naszego zespołu był derbowy przeciwnik LKS Golcowa, mecz ten był meczem dwóch najsłabszych w poprzednim sezonie. Trzeba przyznać po końcowym gwizdku, że spotkanie porywającym boiskiem nie było, aczkolwiek było sporo walki, zaangażowania z obu stron, ale też obyło się bez złośliwości z obu stron. Pogoda także dopisała, było upalnie, a licznie przybyli kibice mogli do słońca poopalać swe ciało. Poniżej krótki skrót pojedynku.

1" Wojciech Geldner rozpoczął grę.

5'  Goście za sprawą Dariusza Rachwała obejmują prowadzenie z rzutu karnego podyktowanego za faul Kamila Osipa.

9" Bartosz Kuśnierz przedarł się prawą stroną i po jego dośrodkowaniu piłka trafiła w poprzeczkę, jednak nikt nie pospieszył z dobitką.

21" znów Bartosz Kuśnierz wymanewrował całą defensywę gości, ale jego strzał w długi róg odbił nogą bramkarz, znów nie miał kto dobić piłki do siatki..

23" popełniamy błąd w obronie, ale w świetnej sytuacji rywał uderzył kilka centymetrów obok słupka, mogło być bardzo niedobrze.

25" strzał z wolnego Bartosza Kuśnierza trafił w głowę obrońcę, a piłka zmierzała w światło bramki..

29" dobre dośrodkowanie Kamila Kozdrasia z wolnego, ale nikt nie zamknął tegoż.

31" błąd Damiana Łukasiewicza, zawodnik Golcowej znalazł się w dobrej sytuacji strzeleckiej, ale Kamil Kozdraś zachował spokój i zdołał przeciąć podanie..

34" dośrodkowanie z lewej strony Wojciecha Dyraka i Bartoszowi Kuśnierzowi zabrakło kilku centumetrów by dosięgnąć tego podania i wpakować piłkę do siatki.

36" strzał Wojciecha Dyraka zza pola karnego minimalnie obok słupka.

45" koniec pierwszej części gry.

46" zaczynamy drugą odsłonę.

55" zmiana w zespole gospodarzy, debiutanta w naszej drużynie Dawida Skibę zmienił Przemysław Draguła.

59" zamieszanie pod bramką gości, ale przeciwnik wyjaśnia sytuację.

61" kolejna kotłowanina w polu karnym rywala, tym razem arbiter odgwizdał faul dla gości.

66" Arkadiusz Lubas trafia piłką w rękę gracza gości, a że w polu karnym, arbiter bez wahania wskazuje na jedenastkę. Protesty gości, że było to przed polem karnym na nic się zdają, bo i nie mogły.

66"  Wojciech Dyrak kapitan Naszej drużyny wyrównuje stan meczu.

70" Dawid Karnas zmienił na placu gry Kamila Osipa.

71" dobra wrzutka z rogu Kamila Kozdrasia, ale z reguły wykorzystujący takowe okazje Wojciech Dyrak tym razem nie zdołał skierować piłki do siatki.

77" podanie Wojciecha Dyraka do Bartosza Kuśnierza w pole karne, ten jest podcinany w nim, ale tym razem arbiter nie zdecydował się na odgwizdanie trzeciej jedenastki.

81" kontra rywali, dośrodkowanie na długi słupek a tam Grzegorz Kiełbasa wpakował piłkę do Naszej bramki, całe szczęście, że arbiter boczny odgwizdał spalonego.

85" Kolejny bardzo dobrze wykonany korner przez Kamila Kozdrasia, Arkadiusz Lubas głową z okolic piątki uderzył tuż obok słupka.

88" zamieszanie w Naszym polu karnym wyjaśnił Piotr Wrona.

90+3 Arkadiusz Lubas w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w jego nogę, a piłka wyszła na róg, po którym arbiter zakończył spotkanie.

LKS WESOŁA - LKS GOLCOWA 1:1 (0:1)

0:1 Dariusz Rachwał (5 - karny)

1:1 Wojciech Dyrak (66 - karny?

Wesoła : Eryk Karnas - Kamil Osip (69 Dawid Karnas), Mariusz Drewniak, Damian Łukasiewicz, Kamil Kozdraś, Dawid Skiba (55 Przemysław Draguła), Dominik Laska, Piotr Wrona, Bartosz Kuśnierz, Arkadiusz Lubas, Wojciech Dyrak.

Golcowa : Sylwester Herbut - Damian Kozubek, Robert Adam, Krystian Rachfał, Piotr Kurcoń, Adrian Herbut, Dariusz Rachwał (24 Krzysztof Rachfał), Dariusz Pilch (60 Grzegorz Kiełbasa), Łukasz Gosztyła, Wojciech Więcek, Krystian Rachfał (70 Adam Rachwał), Kamil Kijowski (28 Paweł Wójcik).