Inauguracja rundy wiosennej Klasy "A"

Już w najbliższą niedzielę meczem z wiceliderem tabeli i jednym z faworytów do awansu drużyną Cisów Jabłonica Polska zainaugurujemy zmagania w rundzie wiosennej. Oba zespoły mają zgoła inne cele, Nasz to obrona ligowego bytu o co z pewnością łatwo nie będzie. Okres przygotowawczy zawodnicy w dużej większości przepracowali bardzo solidnie, aczkolwiek nie obyło się bez problemów, gdyż z uwagi na wąską kadrę w niektórych spotkaniach sparingowych musieliśmy radzić sobie "gołą" jedenastką. W meczach tych odnieśliśmy zwycięstwa z Leśną Wólką Podleśną, Diamentem Pstrągowa, Pogórzem Bachórz i Orłem Harta, raz skończyło się kompromisem ze Staroniwą Rzeszów a w pozostałych meczach z Tatyną Dylągówka, Pogórzem Bachórz i Hermanem Hermanowa schodziliśmy z boiska jako pokonani. Wyniki tych sparingów zejdą na dalszy plan, bo stan naszych umiejętności zweryfikuje ligowy rywal. Martwią najbardziej kontuzje podstawowych piłkarzy, gdyż Wojciech Dyrak zmaga się z kontuzją pleców, Dariusz Bober i Sławomir Wielgos nabawili się kontuzji w trakcie okresu przygotowawczego i na pewno drugi z nich grę wiosną ma z głowy, Witold Drewniak zaś po złamaniu nogi nie jest w stanie jeszcze wrócić do formy. Mamy jednak nadzieję, że ambicji Nam nie braknie, że wszystkie niedoskonałości będziemy nadrabiać walką na całej długości i szerokości boiska. Na koniec garść statystyk z potyczek z Naszym niedzielnym rywalem.

1 Sezon 2011/2012 LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska 4:2
2 Sezon 2011/2012 Cisy Jabłonica Polska - LKS Wesoła 3:1
3 Sezon 2012/2013 Cisy Jabłonica Polska - LKS Wesoła 3:0
4 Sezon 2012/2013 LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska 0:3
5 Sezon 2017/2018 Cisy Jabłonica Polska - LKS Wesoła 1:3
6 Sezon 2017/2018 LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska 2:2
7 Sezon 2018/2019 Cisy Jabłonica Polska - LKS Wesoła 2:1
8 Sezon 2018/2019 LKS Wesoła - Cisy Jabłonica Polska ?

Zwycięstwa 2
Remisy 1