Zespół Roku 2017 - XVIII Plebistyt Na Najpopulrniejszego Sportowca Powiatu Brzozowskiego

W doskonałych nastrojach wracamy z XVIII plebiscytu na najpopularniejszego sportowca powiatu brzozowskiego. Nasz kapitan Kamil Barć zajął doskonałe 3 miejsce, ustępując jedynie braciom Szmyd (boks). Z kolei Kapituła gali wybrała naszą drużynę jako zespół roku 2017. Zarząd Klubu wraz z zawodnikami pragnie serdecznie podziękować Kapitule za zauważenie naszych osiągnieć jak również Panu Wójtowi Gminy Nozdrzec Antoniemu Gromala za docenienie naszego wkładu w ten sukces .W imieniu naszego kapitana dziękujemy za wszystkie oddane głosy na jego osobę. Nasz zespół w Brzozowie reprezentowali : Mariusz Drewniak, Kamil Barć, Kinga Kozdraś, Patryk Pilecki, Kamil Kozdraś oraz Eryk Karnas.