Nadciąga „Burza” – hit ostatniej kolejki.

W najbliższą niedzielę (tj. 6.11.2016) o godzinie 11:00 zostanie rozegrana już ostatnia, 13 kolejka rundy jesiennej krosniejskiej klasy „B”. A w niej 2 szlagiery, pierwszy nieco lokalny „Wisłok” podejmie „Dwór” . Drugi z udziałem naszej ekipy, do Wesołej naciąga Rogowska „Burza”. Podopieczni trenera Michalskiego w obecnych rozgrywkach prezentują się bardzo dobrze zajmując miejsce w czubie tabeli z 26 pkt. Co prawda zdarzały im się małe wpadki na własnym obiekcie, lecz z wszystkich 5 wyjazdów wracali z kompletem punktów aplikując rywalom 20 bramek, tracąc zaledwie 2. Ta statystyka pokazuje iż „Burza” w tym sezonie lepiej radzi sobie na wyjazdach. Ogólnie przyjezdni są bramko strzelnym zespołem, gdyż podobnie jak my, 43 razy trafiali do siatki rywali, trącać 13goli , to zaledwie 1 więcej jak nasza ekipa. Te dane pokazują jak minimalne są różnice po między naszymi zespołami, i jak ciężki i zacięty to będzie pojedynek nie tylko z względu na stan boiska czy pogodę. Za rywalem na pewno przemawia ligowe doświadczenie, której jest nie małe, wiele lat gry na A - klasowych boiskach, a nawet jeden sezon (2012/13) w klasie okręgowej. Pojedynek Rogów z Wesołą będzie pierwszym w historii. Przyjezdni zapewne już przed sezonem postawili sobie za cel szybki powrót do wyższej klasy rozgrywkowej, i zamierzenia realizują. Tak więc, przed podopiecznymi trenera Wielgosa bardzo poważny test, starcie z kolejnym pretendentem do awansu. Jeżeli nasz zespół chce i zamierza pozostać jedyną ekipą bez porażki w tym sezonie, a na pewno chce, inaczej by nie wychodził na boisko. Należy od początku konsekwentnie i odpowiedzialnie z pełnym zaangażowanie podejść do tego meczu. Nie może zabraknąć walki, determinacji i wiary w końcowy sukces. Smaczku może dodawać pojedynek najlepszych ligowych armat, a więc Wojtek Dyrak kontra Daniel Stanisz, jednak zapewne dla jednego jak i drugiego najważniejsze jest dobro zespołu. Oba zespoły zrobią wszystko, aby wyjść zwycięsko z tego starcia, a to zapowiada niezwykle emocjonujące, trzymające w napięciu sportowe widowisko. Panowie do boju, zakończmy w dobrych humorach te rundę i zapiszmy się na kartach historię naszego skromnego Klubu. Już dziś po mimo niesprzyjającej aury zapraszamy wszystkich wiernych kibiców i prosimy o wsparcie. Pokażcie, że możemy na Was liczyć. Zbiórka w szatni 10:10 wraz z dokumentami tożsamości. Obecność obowiązkowa.