Inauguracja rundy wiosennej.

Po 5 miesiącach bez ligowych zmagań w najbliższą niedziele pierwszy mecz rundy rewanżowej sezonu 17/18. Nasz pierwszy sezon w klasie A ale tak naprawdę dopiero w najbliższą niedziele zagramy u siebie. Przebudowa naszego stadionu została zakończona i nareszcie można na nim rozgrywać ligowe pojedynki. Boisko zostało wydłużone oraz poszerzone po 6 metrów w każdą stronę. Została także założona nowa siatka otaczająca boisko oraz mamy nowe ławki rezerwowych. Wszystkie prace wykonała oraz sfinansowała gmina Nozdrzec, której bardzo serdecznie dziękujemy.

Na inauguracje rundy wiosennej zmierzymy się z drużyną Iskry Iskrzyni. Nie tak dawno bo 17 lutego mierzyliśmy się z zespołem z gminy Korczyna w meczu sparingowym który wygraliśmy 4-1. Z kolei ostatni mecz ligowy z Iskrą to nasz debiut w A klasie. Na boisku przeciwnika padł remis 1-1. Iskrzynia w rundzie jesiennej zgromadziła 16 punktów w 12 meczach co pozwala jej zajmować siódme miejsce tuż zaraz za naszym zespołem w ligowej tabeli.

Sytuacja kadrowa w naszym zespole jest jasna. Trener Dyrak nie będzie mógł skorzystać jedynie z zawieszonego za kartki Pileckiego, pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.
Spotkanie z solidną ekipą z Iskrzyni na pewno nie będzie spacerkiem, jednak nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów na otwarcie naszego przebudowanego stadionu.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na boisku w Wesołej.

Sędziują: Geldner, Radożycki, Gacek. Prosimy o jak najliczniejsze przybycie na spotkanie oraz doping i bycie naszym dwunastym zawodnikiem.

W pozostałych meczach zagrają:

11:00 Cisy Jabłonica Polska (1) - Burza Rogi (4)
13:00 Karpaty Klimkówka (8) - Jasiołka Jaśliska (10)
13:00 Wisłok Sieniawa (3) - Wisłok Krościenko Wyżne (13)
15:00 Płomień Zmiennica (9) - LKS Haczów (11)
16:30 Victoria Kobylany (12) - LKS Lubatówka (2)
Pauza: Brzozovia Brzozów (5)
W nawiasach podane pozycje drużyn w tabeli.