Wyjazd do Haczowa.
 W dniu 15 kwietnia zostanie rozegrana 15 kolejka A2 Krosno. Naszym przeciwnikiem w tej serii spotkań będzie drużyna LKSu Haczów. Z zespołem naszego najbliższego przeciwnika rozegraliśmy w historii tylko jeden mecz ligowy, było to ubiegłoroczne spotkanie w 2 kolejce spotkań, które rzutem na taśmę wygraliśmy 1-0 na stadionie w Izdebkach. Haczów po 14 kolejkach zajmuje 13 miejsce z 8 punktami na koncie. Tydzień temu LKS Haczów uległ na wyjeździe Płomieniowi Zmiennica 4-1.
 Sytuacja kadrowa w naszej drużynie jest jasna. Żaden z zawodników nie jest zawieszony ani kontuzjowany, lecz jak to bywa w niższych ligach są sytuacje kiedy nie każdy z nas może być obecny na meczu. Zagrożeni zawieszeniem są W.Drewniak oraz S.Wielgos.
 Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Haczowie. Sędziować będą: Kochański, Kiełtyka, Czernij.
 W pozostałych spotkaniach zagrają:
13:00 Karpaty Klimkówka (8) - Wisłok Sieniawa (3)
13:00 Burza Rogi (4) - Victoria Kobylany (12)
15:00 Brzozovia Brzozów (5) - Cisy Jabłonica Polska (1)
15:00 LKS Lubatówka (2) - Płomień Zmiennica (9)
16:30 Iskra Iskrzynia (6) - Wisłok Krościenko Wyżne (13)
Pauza: Jasiołka Jaśliska (10)
W nawiasach podane pozycje w tabeli po 14 kolejce.