Przegrywamy z liderem i kończymy sezon w Krościenku.

Przegrywamy z liderem i kończymy sezon w Krościenku.

W przedostatniej kolejce tego sezonu w ostatnim meczu u siebie podejmowaliśmy drużyne lidera z Sieniawy. Zespół Wisłoka już dwie kolejki temu zapewnił sobie awans do klasy okręgowej i mógł do spotkania z naszą drużyną przystąpić na luzie. Sieniawa swoją grą potwierdziła że najbardziej ze wszystkich drużyn zasługuje na awans bo bezsprzecznie była najlepszą drużyną z jaką przyszło nam sie mierzyć w tej rundzie. Nasz przeciwnik w pierwszej połowie stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji. Najgroźniejszy był jednak strzał z 33 minuty kiedy to z dystansu uderzył pomocnik Wisłoka a Osip końcówkami palców skierował piłkę na poprzeczkę. Sześc minut później naciskany obrońca Sieniawy przez Pileckiego podał do bramkarza a ten chcąc wybić piłkę w nią nie trafił i futbolówka o milimetry minęła słupek wychodząc poza pole gry. Do przerwy bez bramek ale z przewagą gości. Druga połowa znacząco się nie różniła od pierwszej częsci spotkania. Sieniawa była dłużej przy piłce i stworzyła sobie więcej szans na zdobycie gola ale w naszej bramce bardzo dobrze spisywał się Osip. W 65 minucie dosrodkowanie Bobera z rzutu wolnego na dalszy słupek wprost na głowę Dyraka który z główki uderza w poprzeczkę. 7 minut później kibice obejrzeli pierwszego gola tego spotkania. Dosrodkowanie z bocznej strefy boiska na głowę napastnika Wisłoka i Osip bez szans. W doliczonym czasie gry tracimy drugą bramkę po strzale z 9 metra po krótkim słupku. Po tym wydarzeniu sędzia zakończył spotkanie i w taki sposób pożegnaliśmy się z sezonem na stadionie w Wesołej. Jednak do końca sezonu pozostał nam jeszcze jeden mecz z walczącym o życie na a-klasowych boiskach Wisłokiem Krościenko Wyżne. Krościenko nawet pod zwycięstwie z naszym zespołem w sobotnie popołudnie nie może być spokojne o utrzymanie i musi liczyć na korzystne wyniki z innych boisk. Dla 11. drużyny naszej ligi będzie to jeden z najważniejszych meczów ostatnich miesięcy, my z kolei jesteśmy pewni utrzymania ale zgodnie z duchem sportu będziemy walczyć o każdy centymetr boiska aby dopisać sobie po meczu 3 punkty. Spotkanie rozpocznie się w SOBOTĘ o godzinie 17 na stadionie w Krościenku Wyżnym. Sędziować będą: Cysarz, Szczepanik, Folcik.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości