Porażka w Rogach a 3 maja gramy z Brzozovią.
29 Kwietnia udaliśmy się na wyjazdowy mecz do Rogów. Drużyna gospodarzy była zdecydowanym faworytem tego spotkania, co się potwierdziło. Mecz nie rozpoczął się dla nas najlepiej, bo już w 7 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał rosły zawodnik Burzy i umieścił piłkę zaraz przy słupku bramki Osipa. Ataki naszego zespołu rozbijała defensywa gości, kilka razy próbowali Barć, Wrona oraz Karnas. w okolicy 17 minuty groźny strzał z dystansu oddał Pilecki, lecz bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. 4 minuty później było już 2-0. Stratę w środku pola wykorzystali zawodnicy Rogów i popędzili z kontrą. Napastnik rogów będąc w sytuacji sam na sam próbował ominąć Osipa który go sfaulował. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic szczególnego i sędzia po 45 minutach zakończył pierwszą połowę.
W przerwie zrobiliśmy dwie zmiany. Za Karnasa wszedł Kozdraś, a schodzącego Kajdasa zastąpił Ząbek. Drugą połowę zaczynamy tak jak pierwszą, czyli od straty bramki w 52 minucie. Kontra zawodników gości i strzałem po krótkim słupku pokonany Osip i szansa na jakiekolwiek punkty oddaliła się już za daleko. Nasza drużyna zaryzykowała i wyszła trochę wyżej pozwalając gospodarzom na grę z kontry. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, m.in bardzo dobre okazje miał wprowadzony w przerwie Ząbek któremu brakło kilka centymetrów by wykończyć dośrodkowania Bobera oraz Barcia. w 79 minucie łapiemy kontakt z przeciwnikiem. Dyrak który pojawił się w 55 minucie za Wnęka, odzyskał piłkę w środku pola i zagrał do Pileckiego który wypuścił sam na sam Barcia który wykorzystał sytuacje i zrobiło się 3-1. Niestety po tej bramce stanęliśmy w miejscu a grała tylko Burza. W 85 minucie dośrodkowanie z lewej strony wykorzystuje napastnik gospodarzy a dwie minuty później mamy już 5-1. Kolejna kontra i kolejny gol Rogów. Sędzia nie doliczając ani minuty zakończył nasze cierpienia.
Przegrywamy 4 mecz z rzędu a już w Święto Konstytucji zawitamy na swoim boisku bardzo dobrze spisująca się drużynę Brzozovii. Zespół ze stolicy powiatu Brzozowskiego po 17 kolejkach zajmuje 3 miejsce i dzięki dobrym występom na wiosnę włączył się w walkę o awans. W ostatniej kolejce Brzozów pokonał Zmiennice 3-1 na własnym boisku. Ostatni mecz z drużyną naszego najbliższego rywala rozegraliśmy 3 września na boisku w Pakoszówce ulegając Brozovii 1-0.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 3 maja na stadionie w Wesołej. Spotkanie sędziować będą: Frankowicz, Szczur, Urbanek. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na to spotkanie!
W pozostałych spotkaniach zagraja:
Pauza: Cisy Jabłonica Polska (2)
11:00 Wisłok Krościenko Wyżne (13) - Burza Rogi (4)
13:00 Wisłok Sieniawa (5) - LKS Haczów (12)
15:00 Iskra Iskrzynia (6) - LKS Lubatówka (1)
15:00 Płomień Zmiennica (9) - Jasiołka Jaśliska (11)
16:30 Victoria Kobylany (10) - Karpaty Klimkówka (8)
W nawiasach podane pozycje drużyn po 17 kolejkach.