Podsumowanie Okresu Przygotowawczego Zima 2022

Podsumowanie Okresu Przygotowawczego

Zespół wznowił treningi od połowy stycznia, zajęcia odbywały się na hali, siłowni oraz stadionie w Wesołej zarówno dla Seniorów jak i Juniorów. Frekwencja na zajęciach chwilami była bardzo dobra, a chwilami tylko dobra. Zwłaszcza jeżeli chodzi o Juniorów można było więcej oczekiwać zaangażowania. Zespół pod wodzą nowego trenera Rafała Kopiec, rozegrał 6 meczów kontrolnych w bardzo różnych zestawieniach kadrowych. Wyniki nie powalają na kolana, lecz trzeba pamiętać, iż są to mecze sparingowe w których występowali różni zawodnicy, gdzie trener poznawał drużynę i ćwiczył różne warianty kadrowo – taktyczne. Wierzymy, że w miarę optymalna kadra pozwoli na walkę o ligowe pkt i byt w szeregach A klasy.

Wyniki sparingów:

Lks Wesoła – Iskra Przysietnica 2-2

Lks Wesoła – Viktoria Niebocko 1-1

Nafta Chorkówka – Lks Wesoła 4-0

Sokół Trześniów – Lks Wesoła 4-2

Lks Wesoła – Grom Mogielnica 4-8

Lks Wesoła – Orzeł Harta 0-2

Jeżeli chodzi o ruchy kadrowe są pewne zmiany, oprócz wspomnianego trenera do kadry Seniorów dołączyli: Patryk Nowosad, Maxymilian Serafin, Mateusz Kozdraś o ich przydatności do zespołu mamy nadzieję sie przekonać podczas meczów ligowych. Niestety jak to bywa kilku zawodników nie wznowiło treningów z różnych przyczyn, a kilku jeszcze pozostaje pod znakiem zapytania. Są to: Kamil Osip, Ireneusz Wnęk, Witold Drewniak, Wojciech Dyrak, Dawid Karnas. Runda Wiosenna sezonu 2021/22 rusza w najblizszą sobotę, gdzie do Wesołej zawita ekipa z Haczowa. Przypomnijmy w jesiennym starciu ulegliśmy rywalom 4-0, czas na rewanż. Początek meczu sobota godz. 16.00.