Płomień Zmiennica sprawdzi Naszą dyspozycję w szesnastej kolejce.

Przeciwnikiem LKS Wesoła w kolejnej rundzie rozgrywek Klasy "A" będzie Płomień ze Zmiennicy. Goście opromienieni dwoma sukcesami wiosną zechcą kontynuować passę zwycięstw, jednak piłkarze Wesołej nie zamierzają łatwo sprzedać skóry i postarają się sprawić niespodziankę. Dotychczas zespoły za często ze sobą nie rywalizowały, a to dlatego, że goście sporą liczbę lat spędzili w klasie okręgowej, potem w obecnej klasie, a gospodarze tułali się długo po najniższych klasach rozgrywkowych. Dopiero w zeszłym sezonie los zetknął obie drużyny ze sobą. Płomień to bardzo doświadczony zespół mający w swych szeregach sporą grupę graczy pamiętających świetlane czasy ligi okręgowej, teraz doświadczenie wielokrotnie się przydaje co widać po meczach w których wynik oscylował w granicach remisu. Jesienią po ciekawym meczu ulegliśmy w Zmiennicy właśnie różnicą jednej bramki, właśnie być może tym doświadczeniem jakie posiadają rywale ze Zmiennicy okazali się lepsi. Początek niedzielnego spotkania w Wesołej o 13.00.

1. sezon 2017/2018 Płomień Zmiennica - LKS Wesoła 3:1
2. sezon 2017/2018 LKS Wesoła - Płomień Zmiennica 2:0
3. sezon 2017/2018 Płomień Zmiennica - LKS Wesoła 2:1
4. sezon 2017/2018 LKS Wesoła - Płomień Zmiennica ?