Jedziemy do Rogów.
W najbliższą niedziele czeka nas drugi wyjazd w tej rundzie. Tym razem udamy się do Rogów na mecz z miejscową Burzą. Rogi po 15 kolejkach zajmują 5 miejsce w tabeli i wciąż liczą się w walce o awans. Do liderującego zespołu z Lubatówki tracą 6 punktów i aby ten dystans się nie zwiększył na pewno będą za wszelka cenę chcieli wygrać mecz z naszą drużyna. My z kolei po trzech porażkach z rzędu chcemy w końcu zacząć zdobywać punkty i grać jak najlepszą piłkę. Nasz najbliższy przeciwnik wyjątkowo nam nie "leży". W minionej rundzie na boisku w Izdebkach przegraliśmy z Burzą 0-3, a w poprzednim sezonie mierząc się z Rogami przegrywaliśmy 1-3 oraz 1-4.
W naszej drużynie zawieszony za kartki jest Mirosław Majda po otrzymaniu bezpośredniego czerwonego kartonika w Haczowie. To już drugi mecz absencji środkowego obrońcy który wróci do gry dopiero w meczu z Jaśliskami (06.05.18).
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13 na stadionie w Rogach. Wyjazd autobusem spod klubu o godzinie 11:30. Spotkanie sędziować będą: Łuksa, Solecki, Pyzia.
W pozostałych spotkaniach zagrają:
11:00 LKS Lubatówka (1) - Wisłok Krościenko Wyżne (12) (Na boisku w Krościenku, Lubatówka gospodarzem.)
11:00 LKS Haczów (11) - Iskra Iskrzynia (6)
13:00 Karpaty Klimkówka (8) - Cisy Jabłonica (2)
13:00 Jasiołka Jaśliska (10) - Victoria Kobylany (13)
15:00 Brzozovia Brzozów (4) - Płomień Zmiennica (9)
Pauza: Wisłok Sieniawa (3)
W nawiasach podane pozycje drużyn w tabeli po 16 kolejkach.