Inauguracja sezonu w Jabłonicy
Już w najbliższa niedziele (19.08) rozpoczniemy ligowe zmagania mierząc się na wyjeździe z wicemistrzem poprzedniej kampanii ligowej, Cisami Jabłonica Polska. Zespół z Jabłonicy, wzmocniony kilkoma zawodnikami w przerwie między sezonowej będzie jednym z faworytów do awansu do klasy Okręgowej. W poprzednim sezonie w meczach z Cisami, odnieśliśmy zwycięstwo na stadionie rywala 3-1 a u siebie zremisowaliśmy 2-2.
Z kolei nasz zespół w nadchodzącym sezonie poprowadzi Tomasz Ostafiński, zastępując na stanowisku tymczasowego trenera Wojciecha Dyraka.
Do naszej drużyny dołączyli Marcin Sobkowicz i Paweł Socha, byli zawodnicy Błażowianki Błażowa a także Damian Szostek.
Rozpoczęcie spotkania o godzinie 11 na stadionie w Jabłonicy Polskiej. Sędziują: Farion, M.Szczur, Bliźniak.
Pozostałe spotkania:
LKS Lubatówka - Beskid Posada Górna 15:00