Inauguracja rundy wiosennej – czas START !!!

<zdjęcie ze strony: http://kombornia.futbolowo.pl/>

Po długiej rozłące z ligową piłka nasi zawodnicy wracają na boisko aby walczyć o punkty. Drużna od stycznia przygotowywała się do sezonu trenując na sali, następnie orliku oraz rozegrała 6 meczów kontrolnych. Bilans to 2 zwycięstwa i 4 porażki, 19 zdobytych i 24 stracone bramki. Jak wiadomo tego typu mecze rządzą się swoimi prawami, występuje w nich spora rotacja w składzie co może przekładać się na ostateczny wynik. A nie o wynik też chodzi w tych spotkaniach. Jeżeli chodzi o kadrę to bez większych zmian, należy odnotować wypożyczenie Wojciecha Dyraka (Czarni Czudec) oraz powrót(LKS Izdebki) z wypożyczenia Piotra Kajdas.

W jakiej faktycznej dyspozycji jest zespół zweryfikuje liga. Pierwszy poważny test już w najbliższa niedziele o 13:00 na naszym stadionie, gdzie podejmiemy ekipę z Kombornii. „Dwór” to solidna drużyna, która na pewno postawi nam trudne warunki. Tym bardziej, iż po reorganizacji ligi w tym sezonie promocję do A klasy uzyska najprawdopodobniej 4 pierwsze zespoły. A to może oznaczać, iż nasz niedzielny przeciwnik będzie liderem grupy pościgowej, która ruszy za czołówką. Tak więc musimy być zwarci i gotowi do walki na każdym metrze boiska. Nie możne zabraknąć pełnego zaangażowania, wiary we własne siły i umiejętności. Czeka nas spotkanie pełne emocji, tak więc zapraszamy wszystkich kibiców prosząc o wsparcie. Do boju LKS....