Gramy u siebie z Jabłonicą.

Gramy u siebie z Jabłonicą.

Po zeszłotygodniowej pauzie nasza drużyna wraca do ligowych zmagań. Już jutro (27.05) czeka nas spotkanie z pretendentem do awansu - drużyną Cisy Jabłonica Polska. Zespół Cisów po 21 kolejkach zajmuje 4 miejsce ze stratą 3 punktów do liderującego Brzozowa. Ostatni raz nasza drużyna mierzyła się z Jabłonicą 1.10.2017. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem na terenie rywala 3-1. Cisy w rundzie wiosennej mogą pochwalić się bilansem 2-1-4 oraz bilansem bramek 9-13. Mecz rozpocznie się o godzinie 11 na stadionie w Wesołej. Sędziować będą: Smoleń, Kijowski, Smerecki. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

Zdjęcie: Cisy Jabłonica Polska

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości