Derbowe spotkanie w Izdebkach

Już jutro o godzinie 15 na stadionie w Izdebkach rozpoczną się derby Gminy Nozdrzec, pomiędzy naszą drużyna a zajmującą ostatnią pozycje w tabeli drużyną z Izdebek. Zespół naszego najbliższego przeciwnika musiał czekać aż do 9. kolejki na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Udało się to dzięki wyjazdowemu zwycięstwu w Zmiennicy. Bilans domowych spotkań Izdebek to 0 zwycięstw, 1 remis (Brzozovia Brzozów 1-1) oraz 4 porażki (Beskid Posada Górna 1-2, Iskra Iskrzynia 1-2, Karpaty Klimkówka 3-5, LKS Kombornia 2-6).
My po ubiegłotygodniowej porażce na własnym terenie z Lubatówką będziemy chcieli się zrehabilitować i w arcyważnym spotkaniu zdobyć 3 punkty. Nikomu nie trzeba mówić jak ważny dla obu drużyn jest to mecz, nie tylko ze względu na pozycje w tabeli ale także dlatego że jest to spotkanie derbowe.

Początek spotkania o godzinie 15 w Izdebkach, zapraszamy wszystkich kibiców.