Autor:

Kacper

Utworzono:

14.08.2017

W sobotę o godzinie 17:00 rozpoczęliśmy ligowe zmagania. Do Lubatówki przyjechała drużyna z Kobylan. Po zaciętym spotkaniu wygrywamy 3:2 po bramkach Bartka Dołęgowskiego i Kamila Zimy.

W pierwszej połowie staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania i rozgrywać piłkę z obrony. Niestety w około 10 minucie to przyjezdni pierwsi strzelają bramkę. Po rzucie wolnym, piłka trafia w słupek, następnie w plecy naszego bramkarza i wpada do siatki. Wynik wyrównał Kamil Zima, który skierował futbolówkę do pustej bramki. W doliczonym czasie rzut wolny wykorzystuje Bartek Dołęgowski. Do przerwy 2:1. W drugiej połowie ponownie nasi zawodnicy dominowali na boisku. Niestety w 77 minucie po błędzie obrony, Kobylany wyrównują wynik meczu. W 90 minucie Bartłomiej Dołęgowski dostaje piłkę w polu karnym, mija rywala i mocnym strzałem z dużego kąta zapewnia 3 punkty miejscowym.

LKS Lubatówka 3:2 Victoria Kobylany