Kary

42'
Kamil Wójcik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika
80'
Krzysztof Zgłobicki Prowokacyjne słowa względem przeciwnika "pojebało Cię, kurwa"
85'
Paweł Knurek Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
40'
Patryk Chrobak Usiłowanie zdobycia bramki poprzez rozmyśle zagranie piłki ręką
80'

22.08.2016

Po falstarcie w spotkaniu inaugurującym nowy sezon, kiedy to ulegliśmy na własnym obiekcie drużynie LKS Wesoła 4:2 zdeterminowani na zdobycie pierwszych punktów udajemy się do Jasionowa na mecz z miejscowym JKS-em.
Nasz przeciwnik w pierwszej kolejce gładko uległ w Rogach miejscowej "Burzy" 7:1 więc dla niewtajemniczonych spotkanie to mogło wydawać się formalnością. Nic bardziej mylnego - wystarczy wspomnieć, że do Rogów ekipa JKS-u udała się w 10 osobowym składzie co zapewne przyczyniło się do rozmiarów porażki i do tego specyfika stadionu w Jasionowie (kto był ten wie o co chodzi), który daje przewagę gospodarzom.
Przejdźmy do samego meczu. Do dyspozycji trenera Grzegorza Kwolka wstawiło się 15 zawodników co bardzo cieszy. Przed rozpoczęciem meczu trener przedstawił "wyjściową jedenastkę" i założenia taktyczne.
Mecz dzięki losowaniu zaczynamy w dolnej części stadionu... w przekonaniu, że dzięki temu w drugiej połowie kiedy sił będzie ubywało będziemy mieć "z górki".
Początek spotkania to standardowe wzajemne badanie obydwu drużyn i gra tocząca się głównie w środkowej części boiska. Z czasem zarysowuje się nasza optyczna przewaga i mamy coraz więcej okazji do zdobycia bramki jednak nie możemy "wstrzelić się" w bramkę strzeżoną przez Rafała Pelca.
W 30 minucie plac gry musi opuścić kontuzjowany Dawid Szczęsny a w jego miejsce wchodzi Kamil Wilusz.
Dopiero w 35 minucie Patryk Chrobak przeprowadza indywidualną akcję środkiem, uwalnia się spod opieki obrońców, mija bramkarza i wykłada piłkę Maćkowi, który tylko dopełnia formalności "dokładając nogę" i wyprowadza nas na prowadzenie.
8 minut później na indywidualną akcję decyduje się Dawid Surmacz mija obrońców i z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości i mamy 2:0. Gospodarze w tej części mieli kilka okazji do zdobycia bramki, jednak wszystkie kończyły się niepowodzeniem.
Wynik do przerwy 2:0 dla KKS-u.
W przerwie kilka informacji i uwag od trenera, i po chwili odpoczynku rozpoczynamy drugą połowę.
Dajemy się "wyszaleć" przeciwnikowi czego konsekwencją są dogodne sytuacje do zdobycia bramki przez gospodarzy. Na szczęście żadna z tych okazji nie kończy się bramką.
Z czasem wracamy na właściwe tory i odzyskujemy przewagę spychając momentami przeciwnika do obrony. Jednak pomimo wielu dogodnych (a czasem nawet 100%) sytuacji nasze konto bramkowe nie powiększa się.
Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu okazała się dobrze zorganizowana formacja obronna, która nie dopuściła do utraty bramki.
Cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz i miejmy nadzieję, że zostanie to podtrzymane w następnych kolejkach.

Dziękujemy drużynie JKS Jasionów za mecz i życzymy powodzenia w następnych kolejkach (jesteśmy pewni, że niejedna drużyna "zgubi punkty" w Jasionowie).

Dziękujemy naszym kibicom, którzy stawili się na stadionie w Jasionowie aby dopingować naszą drużynę - mamy nadzieję, że z meczu na mecz będzie nas coraz więcej.

W najbliższy weekend będą dwie okazje do kibicowania:
W sobotę (27.08.2016) o godz. 16:00 nasi juniorzy podejmą u siebie drużynę: "Nurt" Potok
W niedzielę (28.08.2016) o godz. 15:00 seniorzy podejmą u siebie drużynę: "Jasiołka" Świerzowa Polska

Już teraz zapraszamy wszystkich do kibicowania.